تعیین سطح دقیق و انتخاب نقطه شروع مناسب از شروط اصلی موفقیت در فراگیری زبان انگلیسی است. ما برای رسیدن به بیشترین دقت ممکن تعیین سطح زبان انگلیسی را به شکل مکالمه محور و تعاملی انجام می‌دهیم تا سنجش دقیق از توانایی درک مطلب و تولید زبانی شما به دست آوریم. برای رزرو آزمون تعیین سطح انگلیسی فرم زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است که آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان است.

اهمیت آزمون تعیین سطح انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی فرآیندی است جذاب و مسیری پر هیجان. اولین گام این مسیر لذت بخش شرکت در آزمون تعیین سطح انگلیسی است. نتایج آزمون تعیین سطح انگلیسی هم نقطه شروع مسیر یادگیری زبان انگلیسی را مشخص خواهد کرد و هم نقاط ضعف و قوتی را که نیازمند توجه و دقت بیشتر است.

پرسش های متداول در باره آزمون تعیین سطح

هزینه شرکت در آزمون تعیین سطح انگلیسی چقدر است؟

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی به شکل رایگان برگزار می‌شود. فراتر از این پس از آزمون، سطح فعلی زبان داوطلبان برای ایشان تحلیل خواهد شد و آنها تصویر کاملی از توانایی زبانی خود به دست خواهند آورد.

آزمون تعیین سطح انگلیسی به چه شکل برگزار میشود؟

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی به شکل غیرحضوری (آنلاین و یا تلفنی)  برگزار می‌شود. برای شرکت در آزمون تعیین سطح کافی است از طریق فرم موجود در این صفحه زمان مورد نظر خود را رزرو نمایید.