زبان‌آموزانی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند معمولا با پرسش‌های گوناگونی در مورد روش‌های بهینه یادگیری  روبه‌رو می‌شوند و پاسخگویی مناسب به این پرسش‌های می‌تواند در انتخاب مسیر یادگیری گره‌گشا و انگیزه‌بخش باشد. ما سعی کرده‌ایم به بخش اصلی این پرسش‌ها پاسخ دهیم. فراتر از این، زبان‌آموزان علاقه‌مند به دریافت مشاوره فردی می‌توانند با ما تماس گرفته و وقت مشاوره رایگان خود را تنظیم کنند.

یادگیری زبان انگلیسی در مقایسه با سایر زبان‌های اروپایی مانند آلمانی، فرانسوی و یا ایتالیایی برای ما فارسی زبانان آسان‌تر است. دلیل اول این امر سادگی نسبی گرامر و ساختار زبان انگلیسی است و دلیل دیگر آن آشنایی نسبی ما با واژگان زبان انگلیسی به ویژه در سطوح مقدماتی.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی حضور در کلاس‌های گروهی زبان (آنلاین و یا حضوری) و مشارکت فعالانه در مباحث کلاسی و انجام مستمر تمرین‌های مرتبط است.

زبان یک ابزار تعاملی است و یادگیری آن بدون تعامل اگر غیرممکن نباشد بسیار دشوار است. حضور در کلاس‌های گروهی بیشترین فرصت تعامل، تولید و درک زبان و همچنین دریافت بازخوردهای آموزنده را فراهم می‌آورد و بهترین زمینه ی یادگیری زبانی را فراهم می‌آورد. روش‌هایی همچون استفاده از پکیج‌های آموزشی به دلیل عدم وجود تعامل انسانی و بازخوردهای بسیار مهم معمولا موفقیت چندانی در امر یادگیری زبان در پی نخواهند داشت.

برای شرکت و موفقیت در آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی مانند آیلتس، تافل و پی تی ای باید به دو امر اهتمام داشت. امر اول ارتقاء دانش زبانی خود در سطح مورد نظر بر اساس نمره هدف در آزمون انتخاب شده، و امر دوم آشنایی با ساختار و روش‌های بهینه پاسخگویی به پرسش‌های آزمون. بدیهی است که عدم توجه به افزایش دانش زبانی و تمرکز صرف بر یادگیری تکنیک‌های مرتبط با آزمون به نتیجه مطلوب منجر نخواهد شد.

در صورتی که می‌توانید برنامه خود را با کلاس گروهی تنظیم کنید توصیه می‌کنیم که در کلاس‌ گروهی شرکت کنید. کلاس‌های گروهی علاوه بر سطح تعامل و انرژی بالاتر هزینه به مراتب کمتری نیز دارند. ما کلاس خصوصی را تنها در زمانی پیشنهاد خواهیم داد که زبان‌آموز نتواند خود را با برنامه زمانی کلاس‌های گروهی هماهنگ کند و یا از نظر زمان موجود برای رسیدن به سطح هدف در محدودیت جدی قرار داشته باشد.

خدمات مشاوره و تعیین سطح پردیس تاک به شکل رایگان ارائه می‌شود و شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما یا تعیین سطح نسبت به هماهنگی لازم اقدام فرمائید. لازم به ذکر است که این خدمات به شکل آنلاین ارائه می‌شود.