کلاس آیلتس فشرده - دوره فشرده آیلتس

اگر نیاز دارید در مدت زمان کوتاهی خود را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده کنید کلاس آیلتس فشرده مرکز زبان پردیس می‌تواند با برنامه‌ای منسجم و هدفمند یاری رسان شما در این مسیر باشد. در کلاس آیلتس فشرده پردیس شما در مدت 4 هفته و به شکل مستمر و روزانه با مهارت‌های مورد نیاز آزمون آیلتس آشنا و در پایان دوره می‌توانید با آمادگی کامل در آزمون شرکت کنید.

نحوه برگزاری دوره فشرده آیلتس

  • کلاس فشرده آیلتس به شکل 5 روز در هفته (شنبه تا چهارشنبه) برگزار می‌شود و مدت زمان کلاس در هر روز 3 ساعت است.
  • طول دوره فشرده آیلتس برابر 4 هفته است.
  • برای شرکت در کلاس فشرده آیلتس داوطلبان باید از سطح زبانی Upper-Intermediate برخوردار باشند. برای اطمینان از سطح زبانی مناسب داوطلبان می‌توانند به شکل رایگان در آزمون تعیین سطح آیلتس شرکت نمایند و با توجه به عملکرد خود در آزمون از مشاوره تخصصی آیلتس پردیس تاک به شکل رایگان ارائه می‌شود بهره‌مند شوند.

مزیت دوره فشرده آیلتس

در بسیاری از موارد زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند با محدودیت‌های مرتبط با مدیریت زمان مواجه می‌شوند و نیاز دارند در مدت کوتاهی خود را برای شرکت در آزمون آماده کنند. در این شرایط دو راهکار وجود دارد. یک راهکار استفاده از کلاس‌های خصوصی است و دیگری استفاده از یک برنامه آموزش فشرده آیلتس که میتواند از نظر دقت و برنامه ریزی راهگشا باشد.

پرسش‌های مرتبط با دوره فشرده آیلتس

شرط حضور در کلاس آیلتس فشرده چیست؟

شرط حضور در کلاس فشرده آیلتس برخورداری از سطح زبانی Upper-Intermediate است. داوطلبان پس از شرکت در آزمون تعیین سطح آیلتس می‌توانند در دوره فشرده آیلتس ثبت نام و شرکت کنند.

آیا در کلاس آیلتس فشرده مشکلات گرامری نیز برطرف می‌شود؟

با توجه با اینکه داوطلبان شرکت کننده در کلاس فشرده آیلتس باید در زمان کوتاهی خود را برای شرکت در آزمون آماده کنند در طول کلاس تلاش میشود با مرور کامل گرامر زبان انگلیسی مشکلات متداول گرامری زبان آموزان نیز برطرف شود.

طول دوره فشرده آیلتس چقدر است؟

مدت زمان برگزاری کلاس فشرده آیلتس 1 ماه است.


 

بهترین آموزشگاه آیلتس

آموزش آنلاین آیلتس

آموزش آیلتس آنلاین


پرسش هایی در باره آزمون آیلتس

مدت اعتبار نمره آیلتس چقدر است؟

نمره آیلتس برای 2 سال معتبر است.

چقدر طول میکشد تا نمره آزمون آیلتس مشخص شود؟

اگر در آزمون آیلتس کاغذی شرکت کنید میتوانید نمره خود را 13 روز بعد از روز آزمون کتبی دریافت کنید. ولی اگر در آزمون آیلتس کامپیوتری شرکت کنید نتایج آزمون زود و در یک بازه زمانی 5 تا 7 روز منتشر خواهد شد.

آیا نمره کل آیلتس برابر میانگین نمرات 4 مهارت آیلتس است؟

بله، برای محاسبه نمره کل آیلتس میانگین نمرات هر چهار مهارت محاسبه میشود. نکته اینجاست که در مواقعی که میانگین محاسبه شده دقیقا بر روی یک "نمره کامل" یا "نیم نمره" قرار نگیرد باید این میانگین را به سمت نمره کامل و یا نیم نمره گرد کرد. برای اطلاع بیشتر مقاله نمره دهی آیلتس را بخوانید.

بخش رایتینگ آیلتس چگونه نمره دهی میشود؟

رایتینگ آیلتس دارای دو تسک است. برای نمره دهی این دو تسک از چهار معیار استفاده میشود. 3 معیار از 4 معیار برای هر دو تسک رایتینگ آیلتس یکسان است (معیار های Grammatical Range and Accuracy و Lexical Resource و Coherence and Cohesion). فارغ از این سه معیار مشترک برای تسک 1 رایتینگ از معیار Task Achievement و برای تسک 2 رایتینگ از معیار Task Response هم استفاده خواهد شد.