دوره BEC | انگلیسی بازرگانی و تجاری

اهمیت دوره زبان انگلیسی تجاری (دوره BEC)

زبان انگلیسی زبان اصلی دنیای کسب و کار و تجارت جهانی است و شرکت‌های بین‌المللی، بانک‌‌ها و موسسات بزرگ در جهان از انگلیسی برای تبادل پیام‌ها، برگزاری جلسات، بازاریابی و ... استفاده می‌کنند. تسلط به انگلیسی مدیران و کارشناسان را قادر می‌سازد تا به فرصت‌های بیشتری دسترسی یافته و کار و تجارت خود را ارتقا بخشند و این امتیاز بزرگ توانایی استفاده از زبان انگلیسی را به یک مزیت رقابتی ارزشمند تبدیل کرده است.

ویژگی دوره زبان انگلیسی تجاری (دوره BEC)

پردیس تاک با اشراف به این موضوع تلاش کرده است با طراحی یک دوره کاربردی، منسجم و هدفمند فرصت مناسبی برای آشنایی علاقمندان با زبان انگلیسی مورد استفاده در حوزه تجارت و کسب‌وکار بین المللی را برای کارشناسان و مدیران علاقه‌مند فراهم آورد. شرکت کنندگان در این دوره با اصول زبان و مکاتبات بازرگانی و تجاری آشنا می‌شوند و با شرکت در فعالیت‌ یا همان Task های طراحی شده آموخته‌های خود را به شکل عملی به کار می‌گیرند.

پیش‌نیاز شرکت در دوره زبان انگلیسی تجاری (دوه BEC)

بدیهی است با توجه به تمرکز این دوره بر زبان حرفه‌ای مورد نیاز در دنیای تجارت و کسب و کار لازم است داوطلبان شرکت در دوره حداقل با زبان انگلیسی در سطح Upper Intermediate آشنا باشند تا حداکثر استفاده از دوره برای ایشان فراهم شود. این سطح معادل کتاب 4 مجموعه امریکن انگلیش فایل و یا سطح B2  بر اساس مقیاس CEFR است.