اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید و یا خودتان را برای شرکت در یک آزمون مهم مانند آیلتس، تافل یا جی ار ای آماده می‌کنید حتما با چالش‌های گرامری هم آشنا شدید! اما چرا ما با گرامر انگلیسی به مشکل و چالش می‌خوریم؟ آیا گرامر انگلیسی خیلی سخت و پیچیده است؟ آیا روش ما برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی مناسب بوده است؟ اگر این سوال را از ما بپرسید جواب این خواهد بود که گرامر انگلیسی نه تنها مشکل نیست بلکه در مقایسه با بسیاری از زبان‌های دیگر اروپایی خیلی هم ساده و آسان هست! در واقع مشکل اصلی نه خود گرامر بلکه نحوه آموزش و یادگیری عملکرد گرامر انگلیسی است. برای رفع همین مشکل هم هست که ما کلاسی را به شکل اختصاصی برای گرامر انگلیسی در طراحی کردیم تا در آن تصویر جامع و کاملی را از گرامر زبان انگلیسی برای شرکت کنندگان ایجاد کنیم.

نحوه برگزاری کلاس گرامر انگلیسی

  • کلاس گرامر انگلیسی به شکل آنلاین برگزار می‌شود.
  • طول کلاس آنلاین گرامر انگلیسی 4 هفته است و کلاس در روزهای پنجشنبه از ساعت 14:00 تا 16:00 برگزار می‌شود.
  • دوره آنلاین گرامر انگلیسی برای زبان آموزانی مناسب است که در سطح Intermediate زبان انگلیسی قرار داشته باشند (معادل سطح B1 بر اساس مقیاس CEFR و تقریبا معادل کتاب 3 از مجموعه American English File). به همین منظور لازم است علاقه‌مندان در آزمون تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی شرکت نموده و قبل از حضور در کلاس گرامر از مشاوره تخصصی ما بهره‌مند شوند.

آموزش رایگان گرامر انگلیسی

فراتر از برگزاری کلاس گرامر آنلاین انگلیسی، آموزشگاه زبان پردیس تاک مجموعه ای بسیار کامل از مقالات آموزش گرامر انگلیسی را به شکل رایگان منتشر کرده است.