کلاس مکالمه زبان انگلیسی

انگلیسی به عنوان رایج‌ترین زبان در جهان، یک زبان ضروری برای تحصیل، تجارت و سفر است. نزدیک به 1.2 میلیارد نفر در جهان انگلیسی صحبت می‌کنند و 59 کشور مختلف زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی می‌شناسند. بدیهی است تسلط به مکالمه انگلیسی می‌تواند فرصت‌های زیادی را برای هر فرد ایجاد کند.

کلاس های آنلاین مکالمه انگلیسی با هدف آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان و افزایش توانایی آنان در هر چهار مهارت زبان و به ویژه مکالمه برگزار می‌شود. نحوه طراحی کلاس ها به گونه‌ای است که زبان آموزان در تمام طول هفته از طریق شرکت در کلاس و یا انجام تمرین‌های مرتبط با زبان انگلیسی در ارتباط هستند. این تماس مداوم با زبان انگلیسی منجر به ایجاد شیب پایدار یادگیری خواهد شد. به منظور تسهیل شرکت زبان آموزان از سراسر کشور و همچنین بهره‌مندی از حضور بهترین اساتید کلاس های مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان به شکل آنلاین برگزار می‌شود.

نحوه برگزاری کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی

  • کلاس ها آنلاین مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان به شکل نیمه‌گروهی (حداکثر 8 نفر در هر کلاس) برگزار می‌شود.
  • تعداد کل ترم ‌های موجود در دوره (از سطح مقدماتی تا پیشرفته) برابر 12 ترم است و هر ترم شامل 24 جلسه‌ است.
  • کلاس‌ها در طول هفته در روزهای زوج و یا فرد (3 روز در هفته) برگزار می‌شود و زمان هر کلاس برابر 60 دقیقه است و هر ترم 2 ماه طول خواهد کشید.
  • با توجه به برگزاری 3 جلسه 60 دقیقه‌ای در هفته، زبان‌آموزان ارجمند فرصت کافی خواهند داشت تا در روزهای مابین جلسات نسبت به مرور مطالب و حل تمرینات مرتبط اقدام نمایند و به این شکل 5 تا 6 روز از هفته را به شکل مستقیم با زبان انگلیسی در تماس باشند؛ این تماس پیوسته فرآیند یادگیری را تسهیل و تسریع خواهد کرد.

سطح مقدماتی کلاس های مکالمه انگلیسی

ترم های 1 تا 4 یا همان سطح مقدماتی دوره زبان انگلیسی به شما کمک می‌کنند تا با کسب مهارت‌های پایه‌ای اعتماد به نفس خود در استفاده از زبان انگلیسی را افزایش دهید و مهارت‌های اولیه لازم برای برقراری ارتباط و ادامه مکالمه در موقعیت های زندگی روزمره را به دست آورید.

سطح متوسط کلاس های مکالمه انگلیسی

در ترم‌های 5 تا 8 شما نسبت به توسعه دانش و مهارت‌های زبانی خود اقدام می‌کنید. در پایان این دوره شما می‌توانید مکالمات خود را به شکل موثر و مناسبی آغاز کنید، ادامه دهید و به نتیجه برسانید. توانایی استفاده از جملات پیچیده‌تر (مانند ساختار‌های شرطی) در این سطح حاصل خواهد شد.

سطح پیشرفته کلاس های مکالمه انگلیسی

در ترم‌‌های 9 تا 12 شما به توانمندی سطح بالای استفاده از زبان انگلیسی دست پیدا خواهید کرد و می‌توانید خود را برای استفاده از انگلیسی در تحصیل و یا فعالیت‌های حرفه‌ای آماده کنید. در پایان این دوره شما شناخت وسیعی از واژگان و گرامر زبان انگلیسی دارید و نه تنها می‌توانید این زبان را به کار گیرید، بلکه قادرید خود را برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی مانند آیلتس، تافل و یا پی تی ای آماده کنید.

مشاوره و تعیین سطح رایگان

آگاهی از سطح فعلی زبان انگلیسی و کسب مشاوره صحیح اولین گام موفقیت است. به شما پیشنهاد می‌کنیم که با تکمیل فرم تعیین سطح و کسب مشاوره تخصصی اولین گام خود را استوار و با اطمینان بردارید.