مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

انگلیسی به عنوان رایج‌ترین زبان در جهان، یک زبان ضروری برای تحصیل، تجارت و سفر است. نزدیک به 1.2 میلیارد نفر در جهان انگلیسی صحبت می‌کنند و 59 کشور مختلف زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی می‌شناسند. بدیهی است تسلط به مکالمه زبان انگلیسی می‌تواند فرصت‌های آموزشی و کاری بسیاری را برای هر فرد ایجاد کند.

کلاس‌های آنلاین پردیس تاک با هدف آموزش مکالمه زبان انگلیسی به بزرگسالان و افزایش توانایی آنان در هر چهار مهارت زبان و به ویژه مکالمه زبان انگلیسی برگزار می‌شود. نحوه طراحی کلاس‌ها به گونه‌ای است که زبان آموزان در تمام طول هفته از طریق شرکت در کلاس و یا انجام تمرین‌های مرتبط با زبان انگلیسی در ارتباط هستند. این تماس مداوم با زبان انگلیسی منجر به ایجاد شیب پایدار یادگیری خواهد شد. به منظور تسهیل شرکت زبان آموزان از سراسر کشور و همچنین بهره‌مندی از حضور بهترین اساتید کلاس مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان به شکل آنلاین برگزار می‌شود.

نحوه برگزاری کلاس‌ مکالمه زبان انگلیسی

  • کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان به شکل نیمه‌گروهی (حداکثر 8 نفر در هر کلاس) برگزار می‌شود.
  • تعداد کل ترم ‌های موجود در دوره مکالمه زبان انگلیسی (از سطح مقدماتی تا پیشرفته) برابر 12 ترم است و هر ترم شامل 24 جلسه‌ است.
  • کلاس‌ها در طول هفته در روزهای زوج و یا فرد (3 روز در هفته) برگزار می‌شود و زمان هر کلاس برابر 60 دقیقه است و هر ترم 2 ماه طول خواهد کشید.
  • با توجه به برگزاری 3 جلسه 60 دقیقه‌ای در هفته، زبان‌آموزان فرصت کافی خواهند داشت تا در روزهای مابین جلسات نسبت به مرور مطالب و حل تمرینات مرتبط اقدام نمایند و به این شکل 5 تا 6 روز از هفته را به شکل مستقیم با زبان انگلیسی در تماس باشند؛ این تماس پیوسته فرآیند یادگیری را تسهیل و تسریع خواهد کرد.

سطح مقدماتی کلاس‌ مکالمه زبان انگلیسی

ترم های 1 تا 4 (سطح مقدماتی) دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شما کمک می‌کنند تا با کسب مهارت‌های پایه‌ای اعتماد به نفس خود در استفاده از زبان انگلیسی را افزایش دهید و مهارت‌های اولیه لازم برای برقراری ارتباط و ادامه مکالمه در موقعیت های زندگی روزمره را به دست آورید. در سطح مقدماتی کتاب‌های Starter و Book 1 از مجموعه American English File مورد مطالعه قرار می‌گیرد.

سطح متوسط کلاس‌ مکالمه زبان انگلیسی

در ترم‌های 5 تا 8 (سطح متوسط) شما نسبت به توسعه دانش و مهارت‌های زبانی خود اقدام می‌کنید. در پایان این دوره شما می‌توانید مکالمات خود را به شکل موثر و مناسبی آغاز کنید، ادامه دهید و به نتیجه برسانید. توانایی استفاده از جملات پیچیده‌تر (مانند ساختار‌های شرطی) در این سطح حاصل خواهد شد. در سطح متوسط کتاب‌های Book 2 و Book 3 از مجموعه American English File مورد مطالعه قرار می‌گیرد.

سطح پیشرفته کلاس مکالمه  زبان انگلیسی

در ترم‌‌های 9 تا 12 (سطح پیشرفته) شما به توانمندی سطح بالای استفاده از زبان انگلیسی دست پیدا خواهید کرد و می‌توانید خود را برای استفاده از زبان انگلیسی در تحصیل و یا فعالیت‌های حرفه‌ای آماده کنید. در پایان این دوره شما شناخت وسیعی از واژگان و گرامر زبان انگلیسی دارید و نه تنها می‌توانید این زبان را به کار گیرید، بلکه قادرید خود را برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی مانند آیلتس، تافل و یا پی تی ای آماده کنید. در سطح پیشرفته کتاب‌های Book 4 و Book 5 از مجموعه American English File مورد مطالعه قرار می‌گیرد. زبان آموزان پس از پایان کتاب 4 ازمجموعه American English File می‌توانند در دوره‌های تخصصی ماننده دوره آیلتس، دوره TTC و دوره زبان انگلیسی بازرگانی شرکت کنند.


 

آموزش زبان انگلیسیتسلط بر گرامر منجر به تولید جملات صحیح و ساختارهای مناسب خواهد شد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسیدایره واژگان وسیع قدرت درک و انتقال پیام شما را افزایش خواهد داد.

آموزش زبان انگلیسیاستفاده از اصطلاحات کاربردی مکالمه شما را طبیعی‌تر خواهد کرد.


پرسش‌های متداول در خصوص یادگیری و آموزش زبان انگلیسی

بهترین روش برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی چیست؟

  • بهترین روش یادگیری مکالمه انگلیسی استفاده از رویکردهای تعاملی و ارتباطی (Interactive and Communicative) است. در این روش زبان آموزان از هر فرصت برای استفاده کاربردی از زبان انگلیسی بهره مند میشوند و در حین استفاده با دریافت بازخوردهای لازم نسبت به اصطلاح مشکلات خود اقدام خواهند نمود.

نحوه حضور در کلاس‌ مکالمه زبان انگلیسی چیست؟

برای حضور در کلاس‌ مکالمه زبان انگلیسی کافی است در آزمون تعیین سطح رایگان آکادمی زبان پردیس شرکت کنید. پس از حضور در آزمون و بر اساس دانش و توانایی شما مشاوران ما بهترین و مناسب‌ترین کلاس را به شما معرفی خواهند نمود.

آیا یادگیری زبان انگلیسی آسان است؟

یادگیری زبان انگلیسی به دو دلیل به نسبت سایر زبان‌های اروپایی مانند فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، و ... آسان‌تر است. دلیل اول آشنایی بیشتر ما با این زبان است که از تدریس این زبان در مدارس و دانشگاه‌ها ناشی می‌شود و دلیل دیگر سادگی ساختار گرامری زبان انگلیسی در مقایسه با بسیاری دیگر از زبان‌های اروپایی است.

آیا می‌شود زبان انگلیسی را بدون حضور در کلاس یاد گرفت؟

زبان یک ابزار تعاملی است و یادگیری آن بدون تعامل و گفتگو اگر غیر ممکن نباشد بسیار بسیار دشوار است. یافته‌های پژوهش های علمی مرتبط نیز به وضوح نشان می‌دهد که گفتگو که دربرگیرنده تولید زبانی (اسپیکینگ) و درک زبانی (لیسنینگ) است از موثرترین راهکارهای آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای بزرگسالان است. به همین دلیل ما همیشه در مشاوره‌های خود به علاقه‌مندان توصیه می‌کنیم در حد ممکن در کلاس‌های زبان انگلیسی حضور فعال داشته و تلاش کنند که آموخته‌های خود را برای تعامل و ارتباط به کار گیرند.

آیا می‌شود زبان انگلیسی را با حضور در کلاس آنلاین آموزش مکالمه زبان انگلیسی یاد گرفت؟

کلاس‌های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی در دوره پس از همه‌گیری کرونا که منجر به کاهش شدید آموزش حضوری شد توسعه‌ی بسیار سریعی یافتند و نتایج به دست آمده از این کلاس‌ها به خوبی نشان داد که آموزش آنلاین می‌تواند همان کیفیت آموزش حضوری را به دست آورد. لازم به ذکر است که فراتر از جنبه‌های آموزشی حضور در فعالیت‌های آنلاین می‌تواند هزینه‌های مالی و زمانی آموزش زبان انگلیسی را به شدت کاهش دهد.

مزیت دوره‌های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی چیست؟

بسیاری از افرادی که در پی یادگیری و دریافت آموزش زبان انگلیسی هستند دانشجو، کارشناس، کارآفرین و یا به نحوی شاغل هستند. این دسته از متخصصین بخش زیادی از زمان خود را به فعالیت‌های حرفه‌ای و تخصصی خود اختصاص می‌دهند و طبعا زمان نامحدودی در اختیار ندارند.


مشاوره و تعیین سطح رایگان

آگاهی از سطح فعلی زبان انگلیسی و کسب مشاوره صحیح اولین گام موفقیت است. به شما پیشنهاد می‌کنیم که با تکمیل فرم تعیین سطح زبان انگلیسی و کسب مشاوره تخصصی اولین گام خود را استوار و با اطمینان بردارید.